Bursa Su Kaçağı Tespit

Duvar ve zemin içerisine uygulanan su tesisatında meydana gelen su kaçakları ciddi sorunlara neden olur. Su tüketiminizin artmasına ve dolayısıyla yüksek su faturalarına neden olabilecek tesisattaki su kaçakları daha pek çok farklı probleme de neden olur. Çevresinde ciddi aşınmaya, alt kata akma ve su kullanımına engel oluşturma gibi problemlere neden olur.  Bursa su kaçağı tespit firmamız uzun yıllardır olduğu gibi bugünde profesyonel ve kaliteli çözümleri sizlere sunmaktadır.

Kameralı Su kaçağı Tespiti

Eski dönemlerde su kaçağı tespit etmek bile çok ciddi soruna neden olabiliyordu. Çünkü eski usulde yapılan su kaçağı tespitinde komple duvarın kırılması gerekiyordu. Bu durumda ciddi bir hafriyat işinin ve maliyetinin ortaya çıkmasına neden oluyordu. Bursa su kaçağı tespit firmamız ise binanızın su kaçağının tespitinde en gelişmiş teknolojileri kullanmaktadır.

Duvar ve zemin içerisindeki tesisat bileşenlerinde bir su kaçağı olup, olmadığının tespiti için kamera teknolojisini kullanıyoruz. Kameralı su kaçağı tespiti sayesinde tesisattaki kaçağın tam noktasını kırmadan ve dökmeden belirleyebiliyoruz. Böylelikle dairenizde ciddi hasara ve maliyete neden olabilecek kırma ve dökme işlemi olmadan tesisattaki su kaçak noktasını ve durumunu net şekilde belirleyebiliyoruz.

Kırmadan Dökmeden Su kaçağı Bulma

Duvar kırmadan ve dökmeden su kaçağı bulma imkanı sağlayan kamera sistemlerinin yanı sıra özel dinleme cihazları gibi sistemleri de etkin biçimde kullanıyoruz. Tesisattaki kaçak noktasını kamera ve dinleme cihazları aracılığıyla kırmadan ve çok hızlı bir şekilde bulabiliyoruz. Böylelikle nokta atışı müdahaleyle tesisatınızdaki kaçak için onarım müdahalesini gerçekleştirebiliyoruz.

Bursa Su Kaçağı tespit firması

Su akışında tazyik kaybı, alt komşu şikayeti veya su sesi gibi etkenlerle su kaçağı olduğundan şüphe duyduğunuzda firmamızdan destek alabilirsiniz. Bursa’nın tüm ilçelerine yönelik hızlı ve profesyonel su kaçağı tespit hizmeti sunuyoruz.  Bursa su kaçağı bulma işlemlerinde en gelişmiş teknolojilerle hem hızlı hem de ekonomik çözümler sağlayabiliyoruz.

Bursa Su kaçağı tespit Fiyatları

Gelişmiş su kaçağı tespit sistemlerini kullandığımız hizmetlerimizde her zaman kaliteden ödün vermeden ekonomik çalışma gerçekleştiriyoruz. Duvar kırma ve dökme işlemi olmaksızın su kaçağını tespit edip, onarabildiğimizden hafriyat maliyeti oluşmuyor. Böylelikle günümüzde firmamız aracılığıyla ekonomik su kaçağı fiyatlarından yararlanabilirsiniz.