Akbeyler Yapı ve Dekorasyon

Ahşap Mebran Çatı

Ahşap Mebran Çatı temizlik ve bakım  gerektirmeyen, tamamı yanmaz, paslanmaz ve ısıya dayanıklı olan ürünler ile kaplanan çatı ve duvar temel cepheler, en az 80-100 yıllık bir dayanıklılık süresine sahip.

Çatı ve cephe kaplamalarında tasarıma uygun pek çok farklı sistem alternatifi sunan en dikkat çekici sistemlerinden biri Membran Sistemler; hem çatı hem de cephe uygulamalarında kullanılan Membran  Sistemler, ön ve arka yüzeylerinde montajı kolaylaştıran ısınarak yapışan bir sisteme sahip toplardan oluşuyor.

Ahşap mebran çatı etkileyici bir görünüme sahiptir. Bu sistemde, mebranlar top  şeklindeki rulolardan oluşur düz siyah ve kumlu olarak ikiye ayrılıyor. Hemen hemen tüm eğik yüzeylere kolaylıkla uygulanabilen  ebatlarının küçük olması nedeniyle çatılardaki kuşluk (güvercinlik), havalandırma çıkışları, baca ve kalkan duvarları gibi karmaşık yüzeylerin kaplanmasını kolaylaştırıyor.

Uzun kullanım ömrü, bakım gerektirmemesi, estetik değerleri ve çevre dostu olması sebebiyle geleceğin malzemesi olarak nitelendirilen Membranların gri, yeşil, kırmızı, renk alternatifleri ile mebranın benzersiz doğal estetiğini sektörün kullanımına sunuyor.Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız. Sosyal Medya Sayfalarımız : facebook / instagram / twitter / youtube

HEMEN ARAYIN