Akbeyler Yapı ve Dekorasyon

Dış Cephe Giydirme

Dış cephe kaplamaları konutlara zarar veren yağmur,rüzgar,kar,güneş gibi dış hava koşullarına karşı etkin bir koruma sunarken aynı zamanda estetik olarak binanın mimari tarzını tamamlamak için de kullanılır. Dış cephe kaplaması ses iletimi en aza indirirken, ısı ve su yalıtımı da sağlayarak binanın ömrünü de uzatır.
Kaplama malzemeleri genellikle binanın tasarım ve estetik görünümüne uygun olarak seçilir ve uygulanır.

Türkiye’de ağırlıklı olarak ahşap, prekast, american siding, yalı baskı kaplamaları, kompozit (alucobont), granit, alüminyum, doğal taş ve cam cephe kaplamaları kullanılmaktadır, Amerika,Kanada ve Avustralya gibi ülkelerde dış cephe firmaları yaygın olarak (ısıl şartlara bağlı olarak) ahşap dış cephe kaplamalarıyla birlikte, american siding dış cephe kaplamaları kullanılmaktadır.

Ayrıca sektördeki değişim ve gelişmeleri de yakından takip ederek;Teklif, projelendirme, imalat ve montaj hizmetlerimizi uluslararası standartlardaki malzeme,işçilik kalitesi ve ileri teknoloji ürünü makina parkuru/ekipmanları ile sürdürüyoruz.


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız. Sosyal Medya Sayfalarımız : facebook / instagram / twitter / youtube

HEMEN ARAYIN