Akbeyler Yapı ve Dekorasyon

Ferforje Kapı Çeşitleri

Ferforje Kapı, bahçeden girişi olan ev işyeri bina gibi yerlerde sıkça kullanılan FERFORJE bahçe giriş kapıları görsellik katıyor. Her türlü modelde ve ölçüde üretilebilen kapılar kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilebiliyor. Evlerin ve apartmanların dış dünyaya açılan kapıları aynı zamanda göz zevkine de hitap ediyor. Çeşitli tasarımlar ile üretilebilen kapılar istenilen renge de boyanabiliyor.

Ferforje bahçe giriş kapı modelleri sağlam yapısı sayesinde hem iklim şartlarına hem de darbelere karşı uzun süre dayanılabiliyor.Üzerine uygulanan elektrostatik boya sayesinde yağmur ve kar gibi zorlu iklim şartlarına ve paslanmaya karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor. Bu sayede ferforje bahçe kapı modelleri bir kere yaptırıldıktan sonra uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor.

Büyük bahçe giriş kapı modelleri genellikle ağır olabiliyor. Bu yüzden büyük kapıları raylı sistem uygulanabiliyor, Bunun dışında tekerlek ya da bahçe kapı motoru sayesinde büyük kapıların daha kolay bir şekilde kullanılabilmesi sağlanıyor. Otomatik bahçe kapı sistemleri sayesinde kapılar uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabiliyor.

Ferforje bina giriş kapı ile evinizin ve diğer yaşam alanlarınızın kapılarını estetik ve dekoratif görünümlerini, paslanmaz demirden üretimini yaptığımız kapılarla sağlıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız sektörün iddalı firmalarından biri olduğu kadar lider konumundadır.

Firmamız, çelik kapı, ferforje, ferforje uygulamaları, duvar çitleri, duvarüstü korkuluk imalatı, bina giriş kapıları, bahçe giriş kapısı, yangın merdiveni imalatı, pencere ve balkon korkuluk sistemleri konusunda ürün ve hizmet sunmaktadır.


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız. Sosyal Medya Sayfalarımız : facebook / instagram / twitter / youtube

HEMEN ARAYIN