Akbeyler Yapı ve Dekorasyon

Gergi Tavan

Gergi Tavan (germe tavan) yabancı patentli (barisol tavan) yüksek teknoloji ile üretilen suya, neme, yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif bir asma tavan modelidir. Özellikle iç mekanlarda modern mimarinin gerekliliklerine uygun olarak tercih edilmektedir. Esnek yapısı nedeniyle her türlü armatür ve aydınlatma elemanının kullanılmasına imkan vermektedir. 4m genişlik ve 100m uzunluğa kadar tek parça halinde uygulanabilen gergi tavanlar daha büyük alanlarda ekleme yapılarak sınırsız büyüklükteki alanlara uygulanabilir. Değişik gergi tavan modelleri şekilleri mevcuttur.

Pvc gergi tavan, Saten, lake, mat, transparan(aydınlatmalı), süet, metalik ve delikli dokularıyla artık tavanları dekore ederken rahat bir çalışma imkanı sunmaktadır. Neme dayanıklı, anti bakteriyel yapısı sayesinde on yıllarca dayanıklılık gösterir ve sağlıklı ve hijyenik olarak ilk günkü görselliğini koruyacaktır. Esnek yapısı ve montaj kolaylığı sayesinde tüm mekanlara herhangi bir kirlilik yada dağınıklık yaratmadan son derece pratik bir şekilde uygulanabilir. Uygulama yapılan yüzeyin altında kalan elektrik tesisatı, klima tesisatı, su tesisatı gibi kablolama ve borulama işlemlerine gergitavan imkan verir.


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız. Sosyal Medya Sayfalarımız : facebook / instagram / twitter / youtube

HEMEN ARAYIN