Akbeyler Yapı ve Dekorasyon

İpek Sıva Boya

 • İpek sıva Isı Yalıtımı Sağlar;İçindeki mantolama köpüğü eps ve elyaf sayesinde ciddi bir yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Bu, çok basit bir prensibe dayanır.Duvar ile aranızdaki ısı köprüsünü kırarak, duvarları ısıtmanıza engel olur.Böylece sadece ortamdaki havayı ısıtırsınız.
 • İpek sıva Ses Yalıtımı Sağlar;Ses yalıtımındaki üstünlüğü ile ipek sıvanın ayrıcalığı hemen farkedilir. Dokusundaki EPS ve tekstil kompenentlerin özelliğinden dolayı iyi bir ses tutucudur
 • İpek sıva Dekoratiftir ;Görsellik sınıflandırmasında en üst düzeydedir.Diğer dekoratif iç cephe ürünlerindeki görsel keyif ve beğenirlik süresi itibariyle canlı sıva çok daha uzun sürelidir.Her rengin insanlar üzerinde (göreceli) sağlamış olduğu motive edici etkileri vardır.
 • İpek sıva Mekanları Genişletir ;Yapısı ve dokusunda oluşan efektler sayesinde mekanları daha derin ve geniş gösterir.
 • İpek sıva Alerjen Değil ;Cam elyafı,fiber,asbest vb.gibi kanserejen ve alerjen madde içermez
 • İpek sıva Darbeleri Absorbe Eder ;Esneme özelliği ile çocuklara yönelik ev kazalarında son derece koruyucudur; cam,porselen,mobilya gibi ürünlerin çarpmalarında , ürünlere gelebilecek zararı da ortadan kalıracaktır.
 • İpek sıva Anti-Statiktir ;Ev hanımları ve mekan sahipleri!..Artık duvar silmeye ve temizlik derdine son!.. ‘antistatik’ özelliği ile toz,duman,is gibi ortam kirliliklerine çözüm olmaktadır.
 • İpek sıva Ekonomiktir ;İpek sıva iç mekanlarınız için özenle tasarlanmış ve geliştirilmiş bir iç cephe kaplama malzemesidir.Olağanüstü dekoratif görünümüyle ve ekonomik olmasıyla hızla yayılmaktadır.Ülkemizde konutlarda ortalama 2-3 yılda bir iç cephe boyası yapılmaktadır. Oysa ipek sıvanın ömrü ortalama 10 yıldır.Bu klasik iç cephe boyalarına göre 3 ile 4 kat daha ucuz anlamına gelmektedir.Boya maliyetinizi düşürdüğü gibi ısı yalıtımından sağladığı fayda ile ilk 2 yılda kendini amorti etmektedir.
 • İpek sıva Yanmayı Yavaşlatır;İçeriğindeki kompenetleri ve özel karışımları sayesinde yanmayı geciktirir. Bununla birlikte,yanma esnasında enerji üretmediği ve duman oluşturmadığı uluslar arası testlerle kanıtlanmıştır.Toplu alanlarda kullanılabilir.
 • İpek sıva Tamir Edilebilir;Tamamen su bazlıdır.İstendiği an geri kazanılabilir ve su spreyi ile yumuşatılarak jel hale döndürülebilir.Böylece çok pratik ve kısa süre içerisinde tamir edilebilir.Tamir edilen yerde kesinlikle ek yeri veya ton farkı oluşturmaz. Sadece bu özelliğiyle bile rakipsizdir.
 • İpek sıva Teneffüs Edebilme özelliğine sahiptir gözenekli yapısı ve solvent içermeyen kimyasıyla,binanızın teneffüs etme özelliğini devam ettirir.Bu sayede duvarlarınız ve camlarınız buğulanmaz. Bulunduğunuz ortamın her zaman ferah olduğunu fark edersiniz.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız. Sosyal Medya Sayfalarımız : facebook / instagram / twitter / youtube

HEMEN ARAYIN