Akbeyler Yapı ve Dekorasyon

Işık Bandı

Işık Bandı Uygulamaları, Akbeyler Yapı ve Dekorasyonun sunmuş olduğu profesyonel yapı ve dekorasyon hizmetlerinden biridir. Bu hizmet sayesinde gizli led ışık,spot ışık,led ışık ve spot ışık bantı uygulamaları gerçekleştirilebilir. Işık Bantı Uygulamalarıı sayesinde duvarınız veya tavanınızda eskisinden daha temiz ve daha düz bir görünüm elde edebileceksiniz. Yüksek tavanlar içinde kullanılabilir olan Işık Bantı Uygulamaları hem ekonomik hem de Avrupa standartlarına uygun olarak, sizlerin memnuniyetini sağlamak için tasarlanmıştır.

Işık bantı üretimi Avrupa ülkelerinde gerçekleşen bir ev dekorasyon malzemesidir. Bu malzeme kağıtla kaplanmış olup sağlamlaştırılmış, kırılması veya çatlaması güçleştirilmiştir. Su alma gibi bir durumda hiç bir şekilde şişme yapmaz.

Birçok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Floresan, neon, LED gibi aydınlatmalardan farklı kılan en önemli özelliklerinden biri kırılmaz, esnek ve ince bir yapıya sahip olmasıdır. Bununla birlikte inanılmaz bir dayanıklılığa sahiptir. Işık Bandı delindiği hatta aşındığı zaman bile aydınlatmaya devam etmektedir.

Enerji tasarruflu LED’lerden bile daha ekonomiktir. Kurulumu çok kolay olup her tüketici rahatlıkla kısa bir sürede kurulumunu gerçekleştirebilir. Yıllarca bakım gerektirmeden her türlü alanda kullanılabilir.


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız. Sosyal Medya Sayfalarımız : facebook / instagram / twitter / youtube

HEMEN ARAYIN