Akbeyler Yapı ve Dekorasyon

Akrilik Kapak

Akrilik Kapak tercih edecek olan müşterilerimiz kullanımda zorluk çekip çekmeyecekleri konusunda bize sıkça sorular yönlendirmekteler. Akrilik kapaklarımız, çizilmeye karşı dayanımı yüksek dirençli ürünlerdir. Mat ürünlere kıyasla kir, su buharı ve lekeleri gösterebilecek bir yüzey efektine sahiptir. Yani ayna gibi parlaktır. Bizim de blogumuzda yer yer bahsettiğimiz gibi, gerektiği şekilde temizlik esaslarına uyarak temizlendiğinde hiçbir sorun yaşamadan yıllarca kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Akrilik kapakta model yapılıp yapılamayacağı konusunda sizi aydınlatmak gerekirse; Akrilik kapağın yüzeyinde kaplama olarak kullanılan Akrilik yüzeyin 1 mm kalınlığa yakın bir yapıda ve sert bir formda olmasından dolayı Akrilik kapakta model yapılamamaktadır. Model çeşitliliği F Çıtalı, Boy kulplu ve gömme kulplu olarak çeşitlilik sağlanmaktadır.

Akrilik kapaklar çizilir mi endişesi taşıdığınızı biliyoruz. Her ne kadar yerli üretim yapılsa da, yüzeylerde kullanılan ürünler ithal menşeilidir. Durum böyle olunca dünyadaki en kaliteli ürünleri tercih etmeye özen gösteriyoruz. İthalat yaptığımız tedarikçi firmalar Akrilik ürünlerde tüm düz renkleri çizilmez olarak üretilirken, ahşap desenli ve simetri desenli olan renkleri ise standart olarak üretilebilmektedir. Bu durum da kapaklara standart/çizilmez ayrımı olarak yansımaktadır.


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız. Sosyal Medya Sayfalarımız : facebook / instagram / twitter / youtube

HEMEN ARAYIN