Akbeyler Yapı ve Dekorasyon

Normal Cam Balkon

Cam Balkon kapatma ve vitrin sistemleri ev ve iş yerlerinizin dış çevre ile buluşmasını sağlayan balkon, teras, vitrin ve diğer özel alanların ayrılması için uygulanan tüm detay ve uygulama sorunları ortadan kaldıran, kullanıldığı; alanlara heyecan veren pratik ve özel bir sistemdir.

Bu özel sistemleri teknolojiden ödün vermeden Türkiye ile tanıştıran firmayız. Çok özel sistem ve Fiyatlarla  hizmet vermekteyiz. Cam Balkon kapatma sistemlerini tamamen açtığınızda balkonunuzu hiç bir ek yapılmamışcasına kullanma özgürlüğü; tam olarak kapatıldığında ise ısı, rüzgar, ses, toz, koku vb. diğer etkenleri önemli ölçüde engelleyerek yalıtımı sağlamaktadır.

Katlanır Cam Balkon kapama sistemlerimiz çok amaçlı kullanımlar için tasarlanmış bir sistemler bütünüdür. Mekanizmalardaki kayar hareketli yapı sayesinde kullanımı kolaydır. Değişik biçim ve amaçlarda kullanılabilir. Tam olarak kapatılıp açılacağı gibi cam panellerin bir yada birkaçını pencere gibi açıp havalandırma amaçlı kullanabilme imkanı da verirHizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız. Sosyal Medya Sayfalarımız : facebook / instagram / twitter / youtube

HEMEN ARAYIN