Akbeyler Yapı ve Dekorasyon

Tadilat Sonrası Temizlik

Tadilat sonrası temizlik, İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri, ev yada iş yerinizdeki taşınma öncesi yada herhangi bir tadilat sonrası temizlenmesi istediğiniz hizmet türüdür.İnşaat ve tadilat sonrası toplu yaşam alanlarının kullanıma hazır olabilmesi için detaylı temizlik gerekir.

İnşaat Sonrası Temizlik, yaparken kullanmış olduğumuz ekip ve ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir.
İnşaat temizliği ve inşaat sonrası temizlik esnasında kullanılan temizlik ürünleri aynı olmamakla beraber her yüzeye uygulanacak temizlik ürünleri ayrı ve değişik değerlerdedir. Bizim temizlik esnasında kullandığımız ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

İnşaat sonrası temizlik yaparken etrafa zarar vermeden veya kullanılan kimyasalları doğru yüzeye uygulaması gerekmektedir.Firmamız bu alanda inşaatı ve dekorasyonu bitmiş her türlü ve büyüklüklerdeki binanın inşaat sonrası kaba ve ince temizliği için, deneyimli ekipleriyle, uygun malzeme ve ekipman kullanarak hizmet sunmaktadır.

Pencere yada Kapılara Yapışmış Bant, Boya Lekesi Fayanslara, Granit Mermerlere Akmış Olan Alçı yada Boya Lekesi Banyo, Lavabo, Mutfak vs. Dezenfekte Edilme İşlemi vb. gibi temizlik işlerinde profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Bu hizmetlerden bir kaçı aşağıdaki maddeleri kapsamakla beraber detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız. Sosyal Medya Sayfalarımız : facebook / instagram / twitter / youtube

HEMEN ARAYIN