Akrilik kapak nedir? Kullanım alanları nelerdir?

Mutfaklarda çok uzun zamanlar geçirenler için rahat çalışma ortamına sahip olmak büyük önem taşır. Mutfağın tasarımının rahat ve şık olması burada geçirilecek vakitlerin daha eğlenceli hale dönüştürülebilmesine yardımcı olur. Mutfak tasarımında en önemli bileşen tabii ki mutfak dolaplarıdır. Mutfak dolaplarında tasarımı meydana getiren bileşenlerin nasıl olacağına da özen göstermek gerekiyor. Günümüzde mutfak dolaplarında akrilik kapaklar yaygın olarak tercih ediliyor. Bursa akrilik kapak ile mutfaklarda kısa sürede deformasyona uğramayacak bir tasarıma yer verilebilmesi mümkün oluyor.

Akrilik Kapak Kulanım Alanları

İşlevsel özellikleri ve yüksek dayanıklılıkları ile akriliğin kullanımı hayatımızda oldukça geniştir. Günümüzde pek çok mobilya uygulamasında akrilik kullanımı yaygın olarak tercih edilir. Akrilik kapaklar sadece mutfak dolabı tasarımlarında değil yatak odası, ayakkabılık, televizyon ünitesi, dolap ve daha bilumum farklı pek çok eşyanın üretiminde kullanılmaktadır. Bursa akrilik kapak üretiminde en kaliteli sonuçları sizleri sunarak, avantajlarından mutfaklarınızda da yararlanmanızı sağlıyoruz.

Akrilik Kapak Modelleri

Akriliğin yapısal özellikleri dolayısıyla model çeşitliliği bakımından diğer türlere göre biraz daha sınırlı bir çeşitliliği bulunur. Çünkü akrilik materyali, kapağın yüzeyine kaplama şeklinde uygulanan bir forma sahiptir. Bu durumda da akrilik kapak modelleri konusunda “F çıtalı”, “boy kulplu” ve “gömme kulplu” şeklinde çeşitlerin üretilebilmesine olanak vermektedir. Kapak yüzeyinin üzerinde 1 mm civarındaki kalınlığa yakın bir forma sahip olması sebebi ile akrilik kapakta model çeşitliliğin sınırsız ölçüde yer verilemiyor.

Bursa Akrilik Kapak Firması

Günümüzde akrilik kapakların kullanımıyla ilgili en önemli konulardan birisi de kısa sürede çizilme yaşanıp, yaşanmayacağı yönünde oluyor. Akrilik kapak firması olarak, Bursa genelinde üretimini gerçekleştirdiğimiz akrilik kapaklar, çizilmeye karşı yüksek dirence sahiptir. Özellikle yerli üretimi kaliteli ithal materyaller ile gerçekleştirerek, en yüksek kalite standartlarını yakalıyor.

Her zaman kaliteyi öncelikli olarak tutuyor ve üretim bandımızı buna göre şekillendiriyoruz. Özellikle de akrilik ürünlerde düz renklerin çizilmeye karşı yüksek dirence sahip olacak şekilde üretimini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle mutfaklarda uzun yıllar ilk günkü kalite ve eşsiz görselliğinde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Akbeyler Yapı ve Dekorasyon Firması olarak hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınızSosyal Medya Sayfalarımız: facebook / instagram twitter / youtube

Bursa Su Kaçağı Tespit
Bursa banyo seramik ve fayans çeşitleri
yağlı boya badana