Mebran kapak nedir? Kullanım alanları nelerdir?

Dekorasyonlarda daha şık ve daha işlevsel tasarımları yaratmaya yardımcı olan mebran kapakların, kullanımı her geçen gün yaygınlaşmaya devam ediyor. Yüksek dayanıklılığı, fonksiyonel işlenebilirliğiyle kullanıldığı her alan için en kaliteli sonuçları sağlama kabiliyetine sahiptir. Bu özelliği dolayısıyla da günümüzde mutfak dolaplarından, mobilyalara kadar her dekoratif bileşende etkin biçimde kullanılmasına neden oluyor. Bursa mebran kapak ihtiyaçları için günümüzün en yüksek teknolojik sistemleriyle yanıt veriyoruz.

Mebran Kapak Kulanım Alanları

Desen ve renk seçeneği konusunda sınırsız alternatifler oluşturulabilen mebran kapaklar, pek çok alanda yaygın olarak kullanılır. Kapı bileşenlerinin yanı sıra mutfak dolapları, çekmeceleri vb. alanlarda da kullanımı yaygın olarak tercih edilir. Yüksek kabiliyetteki işlenebilirliği ve dinamik renk uygulanabilirliği sayesinde her mutfak dekorasyonuna değer ve kalite kazandıracak şekilde üretimi gerçekleştirilebiliyor. Bu nedenle günümüzde mutfak tasarım uygulamalarında ağırlıklı olarak mebran kapak modelleri tercih ediliyor. Bursa mebran kapak üretiminde yüksek kalite standartlarını sağlayan firmamız, mutfaklarınız için eşsiz tasarımları yaratabilmenize yardımcı oluyor.

Mebran Kapak Modelleri

Tek yüzeyinde melamin kaplama bulunan MDF malzemeler olan mebran kapaklar, CNC tezgahlarında işlenebilmektedir. Üzerine membran tutkalı uygulamasıyla membran pres işlemine tabii tutulur. Böylelikle mebran folyosunun üzerine basımı tamamlanır. Üretiminin CNC tezgahlarda gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde mebran kapak modelleri konusunda sınırsız seçenekler sunabiliyoruz.

3D görünüm özelliğini kazanması sayesinde her dekorasyon çalışmasında yaygın olarak tercih edilmektedir. Türkiye’nin en kaliteli mebran kapak modellerini üreten mebran kapak firması olarak Bursa ve hatta ülke geneline bu alandaki ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli çözümleri sunuyor. Farklı kullanım alanlarına hitap eden görselliğe, boyut ve teknik özelliklere sahip olan mebran kapak modellerini sunuyoruz.

Bursa Mebran Kapak Firması

Türkiye piyasasında dekoratif projelerin teme bileşenlerinden birisi haline gelen mebran kapakların üretimini Bursa’da gerçekleştiriyoruz. Yüksek kalitedeki makine ve malzemeleri kullanarak ürettiğimiz mebran kapak modelleriyle uzun ömürlü ve kaliteli bir kullanım güvencesi sunuyoruz. Özellikle renk solması, deformasyon ve kenarlardan açılma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmadan, uzun süreli bir kullanım gerçekleştireceğiniz güvencesini sunuyoruz.

Akbeyler Yapı ve Dekorasyon Firması olarak hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınızSosyal Medya Sayfalarımız: facebook / instagram twitter / youtube

Bursa Su Kaçağı Tespit
Bursa banyo seramik ve fayans çeşitleri
yağlı boya badana